logo


наш адрес:

г. Киев, пер. Бехтеревский, 6
Тел:
(044) 486-53-08, (050) 452-70-70
Факс: (044) 486-53-48
info@nvek.com.ua

Криконюк Катерина


Дипломированный преподаватель йоги, востоковед, кандидат филологических наук.
 
Занимается йогой более пятнадцати лет. Последние шесть лет всецело посвятила себя преподаванию йоги Айенгара.

Регулярные занятия

Ценр Новый Век
18:30-20:00 понедельник, среда, пятница
по предварительной записи

по предварительной записи
утренние занятия пн-пт: 7:30-9:00 
вторник, четверг: 9:00-10:30 

суббота, воскресенье 16:00-17:30


Индивидуальніе занятия - по предварительной договорённости.


Як інструктора йоги мене, буває, питають, чому я пристала на цей шлях. Безперечно, у кожного, хто обрав для себе йогу як орієнтир у житті, − своя особлива історія, однак є один момент, спільний для усіх, − коли на певному етапі практики починаєш глибоко усвідомлювати її нескінченний потенціал. Такий момент – як одкровення, як доленосна відмітка, що розділяє життя на «до» і «після»: у відрізку «до» були безконечні пошуки, сумніви, непевність, страх, крайнощі та емоційна неврівноваженість, а період «після» знаменувало тверде переконання у правильності обраної дороги, відчуття стабільності, спокою й захищеності. Не те щоб проблем поменшало після проходу цієї, образно кажучи, точки бурфікації, − ні, може, їх навіть з’явилося ще й більше, бо з настанням зрілого віку обов’язки лише нагромаджуються, − а так, ніби ти віднайшла вісь у житті, довкола якої завертівся увесь коловорот подій, не здатний ні за яких обставин вибити тебе з колії.

З йогою я познайомилася тривіально, мабуть, як і більшість інших адептів, котрі десь колись від когось чули або читали, що йога допомагає відновити здоров’я. Тоді мені ледве виповнилося двадцять два роки, і після народження двох дітей почувалася фізично виснаженою. У руках виникали періодичні болі, і мені став знайомий стан, коли втома буквально «лягає» на плечі. Неподалік від місця, де ми жили в Тегерані, знаходився Інститут йоги за методикою БКС Айєнгара, і щоразу, проїжджаючи повз нього, мені спадала думка зайти туди і записатися на заняття. Коли я нарешті розпочала там практику, одразу ж переконалася у цілющій силі йоги: після виконання циклу асан у мене з’являлося відчуття легкості. Повертаючись додому, я прямо-таки «летіла» над землею, так ніби у мене за спиною виростали крила... За якийсь місяць болі в руках непомітно пройшли, а йога посіла важливе місце у моєму житті. Можливо, читач здивується, дізнавшись, що йога є надзвичайно популярною в Ірані. Інституту йоги, де я опановувала ази цієї древньої дисципліни, − понад тридцять років, і сьогодні його випускники діляться своїми знаннями в різних куточках світу. Мені пощастило бути ученицею зачинателів іранської йоги – Маг’яр Раз та Ваджіге Гакікі.
Йога має безліч різних визначень: від містико-езотеричних до анатомо-фізіологічних. Однак серед них усіх мені найближче розуміння йоги як щоденне віднайдення внутрішньої гармонії. Це кропітка робота над інтеграцією трьох іпостасей людського єства: тіла, душі і розуму, аби, узрівши усміх Всевишнього через віконце практики, повноцінно радіти життю і дарувати щастя іншим
 

 

Где купить курительные смеси в Москве? | Круглосуточный магазин наркотиков в Москве | Хочешь купить кредитные карты на чужое имя?

карта проезда

контакты

наш адрес:

  • г. Киев, пер. Бехтеревский, 6

  • Тел: (044) 486-53-48, 486-53-08, (050)452-70-70
  • Факс: (044) 486-53-48, 486-53-08
  • Email: info@nvek.com.ua
  • www: nvek.com.ua